Zestawy do samodzielnego odpalenia

Oferta » Zestawy do samodzielnego odpalenia

Dla tych, którzy chcą przeznaczyć na fajerwerki mniejsze kwoty proponujemy wykorzystanie proponowanych przez nas zestawów, które można odpalić samodzielnie.
Zestawy takie są przez nas sprawdzone i bezpieczne, a swoją atrakcyjnością zdobywają coraz szersze grono zwolenników.
Klienci nabywający takie zestawy, mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo w sprawie ich użycia. Na ich nabywanie, przechowywanie i używanie nie jest potrzebne żadne zezwolenie.
Na życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu, dostarczamy je za dodatkową opłatą pod wskazany adres. Zależnie od odległości dostawy realizujemy własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Każda wyrzutnia posiada instrukcję obsługi. Dbając o Państwa bezpieczeństwo, dołączamy ją dodatkowo do zestawu.

Każdego roku pojawiają się nowości, chcąc je proponować, dobierzemy konkretny zestaw po ustaleniach z Państwem.

 

Zestaw I: Wyrzutnia zawierająca mix efektów i kolorów z finałowym, mocnym zakończeniem. Jest to bardzo dobry pomysł na niedrogie i efektowne podkreślenie uroczystości.
CENA ZESTAWU I: 450,- zł
CZAS TRWANIA : od 60 do 90 sekund

 

Zestaw II: Dwie wyrzutnie, pierwsza z mixem efektów i kolorów, druga, bardziej dynamiczna, zawierająca złote palmy z wielokolorowymi, zmieniającymi się zakończeniami z zaznaczonym, finałowym, mocnym zakończeniem. To, propozycja zwiększenia przyjemności z oglądania fajerwerków.
CENA ZESTAWU II: 750,- zł
CZAS TRWANIA: od 100 do 130 sekund

 

Zestaw III: Trzy wyrzutnie, pierwsza z mixem efektów i kolorów, druga zawiera, także zestaw wielu kolorów i efektów, innych jak w pierwszej wyrzutni z czterema seriami kończącymi jej efekty.Trzecia to bardzo szybko strzelająca wyrzutnia ze złotymi palmami, które są zakończone multikolorowymi zakończeniami. Ta wyrzutnia kończy się mocną serią finałową. Ten zestaw jest świetnym rozwiązaniem dla chcących jeszcze bardziej zachwycić swoich gości.
CENA ZESTAWU III: 1100,- zł
CZAS TRWANIA: od 160 do 210 sekund

 

Zestaw IV: Cztery wyrzutnie, pierwsza z mixem efektów i kolorów, druga strzelająca seriami - jednocześnie na niebie ukazuje się po 10 efektów, trzecia to widowiskowy efekt złotej palmy z czerwonymi, zielonymi, niebieskimi, zmieniającymi się zakończeniami, czwarta zawiera dobrane zestawy kolorystyczne z bardzo mocną, hukową sekwencją finałową.To oferta dla tych, którzy doceniają wrażenia jakie niesie fantastyczny pokaz fajerwerków.
CENA ZESTAWU IV: 1500,- zł
CZAS TRWANIA: od 220 do 250 sekund

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !